Sezer 04

About Us

2010 yılında İstanbul’da kurulan şirketimiz Mimarlık, Mühendislik, Müşavirlik ve Danışmanlık alanlarında verdiği kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.  

Sezer Proje Mimarlık Mühendislik Müşavirlik olarak hedefimiz, müşteri gereksinimleri doğrultusunda her türde yatırım projesi için özgün, yaratıcı, ekonomik ve tüm kalemlerde optimum çözüm taahhüdü ile insan hayatını ve çevreyi korumaya odaklanmış kaliteli projeler üretmek için çalışmaktır.

Sezer Proje Mimarlık Mühendislik Müşavirlik olarak vizyonumuz; inşaat sektöründe bilgi ve tecrübeyi iyi kullanarak Türkiye’nin aranan, saygın, güvenilir ve kurumsal bir proje firması olmaktır.

Sezer Proje Mimarlık Mühendislik Müşavirlik olarak misyonumuz; doğru, ekonomik, kullanışlı, uygulanabilir, optimum, kaliteli, tam projeler yapmaktır.

Sürekli ve hızlı değişen yaşam koşullarına adapte olan, yeni teknolojileri güncel olarak takip eden, araştıran ve hatta geliştiren deneyimli kadromuz sayesinde; yalnızca günümüzün değil, geleceğin de yapısal anlayışına uygun olabilecek hizmet sunulmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamında, proje gereksinimleri doğrultusunda üniversiteler ile iş birliği içerisinde çalışmalarıyla bilginin ve üretimin tüm aşamalarında özenle ve profesyonelce çalışmaktadır.

Firmamız; arazi koşullarını, çevre koşullarını, fonksiyon ve yapısal gereksinimleri birlikte en iyi şekilde değerlendirip sağlam, sağlıklı, dönüşüm ve değişim kapasitesine sahip sürdürülebilir özel tasarımlar geliştirmektedir. Mimari, inşaat, elektrik, mekanik ve altyapı projelerinde disiplinler arası sistematik yöntemlerle kaliteli ve nitelikli projeler oluşturmaktadır.

Kullanıcıların yaşam kalitesini geliştirmek, yapıların bulunduğu çevre ve dönem ile ilişkisini sağlamak, yapılan işin en kısa sürede eksiksiz ve en doğru şekilde yapılmasını sağlamak, depreme ve sonradan oluşabilecek dış etkilere karşı dayanıklı, iyi planlanmış ve yönetilmiş yapılar tasarlamak temel sorumluluklarımızdandır.

Firmamız tüm tasarımlarını bilgisayar destekli yapmakta olup, uluslararası düzeyde kabul görmüş lisanslı yapısal tasarım programlarına sahiptir.